• s201621
  • s201622
  • s2016 1
  • s201624
  • s201626

Nabízíme

Veletrhy a výstavy

je společnost, která organizuje a realizuje zahraniční veletrhy pro české exportéry již více jak 25 let. Je jedním z klíčových partnerů Ministerstva průmyslu o obchodu ČR a Hospodářské komory ČR v oblasti zajišťování oficiálních či společných účastí českých vývozců na veletrzích a výstavách v zahraničí. Teritoriálně se zaměřuje na Balkán a země bývalé Jugoslávie, v posledních letech však rozšířila své působení po celém světě. Od roku 1992 již úspěšně realizovala více jak 200 veletrhů. Její rozsah pokrývá veletrhy s tematikou strojírenství, dopravy, ekologie a energetiky, stavebnictví, zdravotnictví, zemědělství a dalších. Ukázky z realizovaných akcí naleznete ZDE

Velkým i malým firmám nabízí prověřené zkušenosti při hledání zahraničního obchodního partnera. Doporučí Vám vhodný veletrh v dané zemi, navrhne Vaši výstavní expozici včetně 3D vizualizace a po vašem schválení ji zrealizuje z jakýchkoli výstavářských systémů na klíč. Součástí nabídky je samozřejmě i organizace odborných konferencí, seminářů a workshopů v místě konání veletrhu, zajištění ubytování, překladatelských služeb, banketů a PR služeb. Celkem služeb INTEGRY využilo více než 700 firem, z nichž většina se stala pravidelnými klienty. Jejich seznam naleznete ZDE

Připravované veletrhy naleznete ZDE.

Konference, kongresy a eventy

INTEGRA spol. s.r.o. se rovněž realizuje konference, kongresy a eventy a to jak pro zahraniční subjekty působící v České republice, tak pro české firmy či státní instituce. V minulosti zajistila řadu konferencí pro více jak 1000 účastníků, včetně zvacího procesu, technické realizace, cateringu, ubytování, reklamních předmětů či grafiky - vždy na základě zadání a přání klienta.

Připravované konference naleznete ZDE.

Marketing a PR

V oblasti Marketingu a PR NTEGRA, spol. s r.o. každoročně realizuje mediální kampaně pro státní organizace i komerční firmy jak z České republiky, tak ze zahraničí. Součástí nabídky je vždy návrh odpovídající strategie a kreativního řešení, produkce, nákup médií, realizace celé kampaně a její finální vyhodnocení. INTEGRA spol. s r.o. rovněž zajišťuje studijní cesty zahraničních novinářů v ČR a obráceně a působí v oblasti marketingového a PR poradenství.

Připravované kampaně naleznete ZDE.

Zajištění letenek, víz, ubytování a spedice

INTEGRA, spol. s.r.o. nabízí svým klientům kompletní servis – součástí realizace veletrhu či konference v zahraničí je vždy i zajištění víz (jsou-li pro danou oblast vyžadována), letenek, ubytování a transportu z letiště do hotelu či z hotelu na veletrh a zpět.   

INTEGRA, spol. s r.o. zajišťuje i spedici materiálů či exponátů svým vystavovatelům na akce po celém světě. V této oblasti spolupracuje s předními spedičními společnostmi již více jak 25 let. 

Integra, spol. s r.o.

Srázná 55/2, 
140 00 Praha 4-Braník
Česká republika

GSM: +420 602 222 090

E-mail: info@integrapraha.cz
www.integrapraha.cz

IČ.: 45312672
DIČ.: CZ45312672

GPS: 50.042743, 14.425686
Map

gr